İŞ YERİ SENDİKA TEMSİLCİLERİ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MUSTAFA NACİ YILMAZ DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ZİYA BERKKAYA DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
RAMAZAN BOZAN EÜAŞ ADANA VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
AYDIN ÜĞÜCÜ EÜAŞ ÇATALAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ADEM YILMAZ KOSGEB ADANA MÜDÜRLÜĞÜ
AHMET ŞEREF AYKAMIŞ MTA DOĞU AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
YUSUF GÜRLEK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
EYYÜP TAT TEİAŞ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
AKALIN MEHMET DEĞER TEİAŞ DOĞU AKDENİZ YÜK TEVZİ İŞL. MÜD.
ARİF KARABOĞA TSE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
UĞUR ÖZEN DSİ 203. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 
NEVZAT BOZAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM HALİL EROL TEİAŞ İŞLETME BAKIM GRUP BAŞMÜHENDİSLİĞİ
ENES AKMAN KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
RAMAZAN DÜLGER DSİ 18/11 SANDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
HACI ÖMER KÖKSOY DSİ 183. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
VEYSEL ERKMEN MSB ANT NATO POL TF-9 TANK ÇİFTLİĞİ
HAKAN SANDIKÇI KOSGEB AFYONKARAHİSAR MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT TOPÇU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
APDİLKADİR ERDOĞAN TEİAŞ İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ
SERDAR KOYUNCU TÜRKŞEKER AFYONKARAHİSAR ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
VAHAP CEBEL TSE BELGELENDİRME MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ABDULMELİK TAŞTAN KOSGEB AĞRI MÜDÜRLÜĞÜ
ORHAN BİLGİN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET CENGİZ TEİAŞ İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
SEYFETTİN ASLAN TÜRKŞEKER AĞRI ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ZEKERİYA KÖSE DSİ 44. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ERSİN İNAN KOSGEB AKSARAY MÜDÜRLÜĞÜ
İRFAN ÜNÜVAR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
FATİH ÖRMEKAYA DSİ 73. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ABDULKADİR ZENGİN TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ADEM ÇITIR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
NİMET ÖZÇELİK ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ)
ABDURRAHMAN TEMİZKÖK ENERJİ İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
CAHFERUSSADIK ERGİN ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
SİBEL DENİZ EPDK BAŞKANLIĞI BAŞTEMSİLCİ
MURAT KARAKAYA EPDK BAŞKANLIĞI
AHMET ERSÖZ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAŞTEMSİLCİ
HARUN ÖZTÜRK TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
GÖKHAN DEMİR TEDAŞ ANKARA EĞİTİM VE SERTİFİKASYON MERKEZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
BAYRAM TOKMAK TEDAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
BAYRAM ÇILDIR NÜKLEER DÜZENLEME KURUMU
SELİM AYDIN TENMAK SARAYKÖY
MURAT YILMAZ TENMAK MERKEZ
ERCAN EROL TENMAK BOR ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ÖMER SONGUR DSİ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MUHAMMED ASLAN DSİ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
EMRAH İHSANOĞLU DSİ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET ŞEN DSİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI BAŞTEMSİLCİ
CİHANGİR SÖNMEZ DSİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
ABDULLAH BÜYÜKTAPU DSİ ETLİK MAKİNE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI
DOĞAN KOÇAK DSİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ
BURAK OSMAN KAYA DSİ İÇMESULARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI
RAHİM FINDIK DSİ JEOTEKNİK HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI
ARİF YILMAZ DSİ TAKK DAİRESİ BAŞKANLIĞI
BÜLENT SEVİM DSİ TAKK DAİRESİ BAŞKANLIĞI
YÜCEL AKTAŞ DSİ YERALTISULARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI
SIDDIK HOROZ DSİ TEKNOLOJİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
AHMET ÖZER DSİ SULAMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI
İBRAHİM HALİL AKSOY DSİ BARAJLAR VE HİDROELEKTRİK SANTRALLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI

AD SOYAD KURUM TELEFON
HASAN ÖZDEMİR TÜRKŞEKER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
HİKMET AYGAR TÜRKŞEKER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
CEYHAN BÜTÜNER TÜRKŞEKER ANKARA FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
DURDU DEMİRDELEN TÜRKŞEKER MAKİNE FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ÇAĞRI MUSTAFA HAVASLI TÜRKŞEKER EMAF MÜDÜRLÜĞÜ
ORHAN SÖNMEZ TÜRKŞEKER ŞEKER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ
CENGİZ KOCA ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
GÜRCAN AYCAN SÜMER HOLDİNG A. Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZGÜR YAĞCI MSB ANT NATOPOL BAŞKANLIĞI

AD SOYAD KURUM TELEFON
HAKAN GÜREŞ MADEN VE PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞ TEMSİLCİ)
CENGİZHAN KÜÇÜK MADEN VE PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 
GÖKHAN ÇINARLIDERE MADEN VE PETROL İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA ŞAHİN MTA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAŞTEMSİLCİ
HALİT UTLU MTA PERSONEL VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
MUHAMMED YILMAZ MTA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
FATİH KIZILTAŞ MTA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ABDULLAH BAĞCI TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
CENGİZ MERT TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ÜMİT DEMİRBAŞ TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
İDRİS YILMAZ TEİAŞ ELEKTRONİK VE KAL. LAB. İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ERTUĞRUL CİMO TEİAŞ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ÖMER TAŞKIN TEİAŞ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA ÇALIŞKAN TEİAŞ CANLI BAKIM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
BÜLENT TÜRKMEN TEİAŞ GÖLBAŞI SOSYAL TES. İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
OLGUN SEFEROĞLU TEİAŞ GÜÇ TRAFOLARI ONARIM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ÜMİT ÜNKAN TEİAŞ ORTA ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ YÜKSEL TEİAŞ ÖZEL YÜKLER VE MOBİL TR. TAŞ. İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ÇETİN ERTEN SANAYİ VE TEKONOLOJİ BAKANLIĞI ANKARA İL MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT ŞENGÜN SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI SANAYİ GENEL MÜDÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA AKBAŞ SANAYİ VE TEKONOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZCAN NADİR OKCU SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI BİLGİ İŞLEM SAİRESİ BAŞKANLIĞI
SİNAN BORLUK SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI STRATEJİK ARAŞTIRMALAR VE VERİMLİLİK GENEL MÜD.
ZAFER HASAN KÖROĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI SANAYİ BÖLGELERİ GENEL MÜD.
MEHMET SEVME SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI METROLOJİ VE SANAYİ ÜRÜNLERİ GENEL MÜD.
FATİH AKKUŞ KOSGEB BAŞKANLIĞI BAŞTEMSİLCİ
SAMET GÜÇKIRAN KOSGEB BAŞKANLIĞI
GÖKHAN GÜLDOĞAN KOSGEB BAŞKANLIĞI
SARE HATUN AÇIKLIER KOSGEB BAŞKANLIĞI STRATEJİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
HAMİT AKKÜTÜK SİNCAN KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
TEMEL ARAZ OSTİM KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
UĞUR CAN GÖKDAĞ TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU (BAŞTEMSİLCİ)
HİCRETTİN DURNA TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU
İLKAY KALIPÇIOĞLU TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU
EMRE KARA TSE OSTİM EK HİZMET BİNASI
BEKİR SIDDIK KÖYLÜ TSE ULAŞIM VE LOJİSTİK SİSTEMLER BAŞKANLIĞI
FİKRET ÖZDER SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI YÖNETİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
BARIŞ CAN TÜRKİYE UZAY AJANSI

AD SOYAD KURUM TELEFON
GANİ YILMAZ ETİ MADEN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
EVREN YALÇIN ETİ MADEN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET KURT ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
SALİM AYDIN ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
DÜNDAR FARIMAZ EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
MUSTAFA YOLALAN EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
BİLGE YALÇIN EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
LÜTFULLAH GENÇER EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
HAYDAR İRKİLATA EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (MALİ İŞLER VE FİNANS YÖN. DAİ. BAŞK.)
OĞUZ TEKEL EÜAŞ GÖLBAŞI KİMYA LABORATUVAR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
VEDAT BIÇAK EÜAŞ GÖLBAŞI MEKANİK TEST MÜDÜRLİĞÜNE
ŞİFA DİLEK GÖLBAŞI ELEKTRİK TEST MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA AKYOL EÜAŞ SARIYAR H.POLATKAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
GAZANFER ATLAS EÜAŞ ÇAYIRHAN LİNYİTLERİ TAKİP KOORDİNASYON VE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
FATİH KAYATÜRK EÜAŞ ÇAYIRHAN TERMİK SANTRALI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ADEM KURT EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (YAPIM İŞLERİ DAİ. BAŞK.)
AYHAN ÖZTÜRK EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (DESTEK HİZMETLERİ DAİ. BAŞK.)
FATMA TUNALI EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ( MERKEZ ANBAR MÜDÜRLÜĞÜ )
GAMZE ÖZYAZGAN EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ( BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI )

AD SOYAD KURUM TELEFON
YUSUF TUĞRUL DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
SEMRA DUMLU DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ÇAĞATAY ÇANKAYA DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ- 134. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ALANYA İLÇESİ
ŞEVKİ AVCI DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ- MANAVGAT İLÇESİ
ALİ CAN DEMİRAL DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ- SERİK İLÇESİ
MEHMET ŞEN DSİ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ- FİNİKE İLÇESİ
GÖKHAN CEBECİ DSİ 132. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ- ELMALI İLÇESİ
UFUK MUSLU KOSGEB ANTALYA MÜDÜRLÜĞÜ
YASİN ONGÜN EÜAŞ ANTALYA VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
METİN BULUT MSB ANT NATOPOL ANTALYA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
VELİ TUNCEZ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
ÜMİT SONER ALTINEL TEDAŞ
BERAT SAMET SAĞIR TEİAŞ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ERGİN KAYAR TEİAŞ KEPEZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
OSMAN AKTAŞ TSE ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
HAYATİ KARATAŞ DSİ 243. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
FATİH TANOĞLU ÇAYKUR KEMALPAŞA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
NESLEHAN KAYA ACUN DSİ 26. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
EBRU CANBULUT EÜAŞ DERİNER BARAJI VE HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET ÖZDEMİR EÜAŞ DOĞU KARADENİZ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ADEM MERTTÜRK ÇAYKUR HOPA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SEZAİ NALBANT ÇAYKUR MURATLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ZİYA ÖZER SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MÜMTAZ TOKGÖZ TEİAŞ HOPA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET HELVACI ÇAYKUR ARHAVİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
SELİN TUBAY DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ORÇUN GÜNDEM DSİ 211. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
HACI İBRAHİM BUĞDAYCI SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MENDERES ZEYTİNCİ TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
OSMAN PALA DSİ 25. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ( BAŞTEMSİLCİ )
ÜNLEN PINAR İNANIR DSİ 25. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM KURT DSİ 251. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ ÖZDİL DSİ 252. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ÖMER ARIK DSİ 18. SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ORHAN TÜRKOĞLU DSİ GÖNEN BİGA VE MANYAS PROJE İNŞAAT KONTROL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM KARAKOÇ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MAHMUT FIRAT YALÇINDOĞAN ETİ MADEN BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
DİLA ERATAN BARAN ETİ MADEN BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT CAN KAHRAMAN ETİ MADEN BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ŞAHİN SARRAÇ ETİ MADEN BİGADİÇ BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
KADİR DAĞDEVİREN KOSGEB BALIKESİR MÜDÜRLÜĞÜ
YÜCEL DEMİRTAŞ MSB NATO POL BALIKESİR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
OKAN ALTAN MTA KUZEYBATI ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
M. MUHAMMET GERÇEK TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ ÖZTÜRK TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞDAŞ TAŞDEMİR TÜRKŞEKER SUSURLUK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
TANER CAN DSİ 233. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM GÜL TEİAŞ BARTIN TRAFO MERKEZİ
ŞEREF ODABAŞI TTK AMASRA TAŞKÖMÜRÜ İŞLETME MÜESSESESİ MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MUSA SOLMAZ DSİ 103. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
NASIR TAŞKIRAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
KUDBETTİN KAYA TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
BÜLENT KAYA DSİ 225. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
BURHAN HAŞIL KOSGEB BAYBURT MÜDÜRLÜĞÜ
MUSA BAYDEMİR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
DENİZ ÖZTÜRK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
ABDULKERİM ERDOĞAN DSİ 33. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
REMZİ ALKAL DSİ 94. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
NİHAT VAROL KOSGEB BİNGÖL MÜDÜRLÜĞÜ
MUHİTTİN KILIÇ TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
SADRETTİN SAMANCI DSİ 173. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
NEZİR ŞİMŞEK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
YUSUF MUTLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
BAHATTİN YALÇIN TEİAŞ 1 BOLU TRAFO MERKEZİ
HAKAN ALAMUR KOSGEB BOLU MÜDÜRLÜĞÜ
RAMAZAN ÇİBASMAZ DSİ 53. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ÜMRAN DEMİRALAY DSİ 182. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
LÜTFULLAH BAKIR KOSGEB BURDUR MÜDÜRLÜĞÜ
BÜLENT YILDIRIM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
SALİH BAKIRHAN BURDUR ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
TAHA YASİN PEKCAN DSİ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAŞTEMSİLCİ
CEMİL ÇALIŞIR DSİ 11. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SİNAN MENTEŞE DSİ 12. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
HALİL İBRAHİM SU ETİ MADEN KESTELEK BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ATİLA TABAN EÜAŞ OSMANGAZİ DOĞALGAZ SANTRALİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
FURKAN KUL KOSGEB BURSA MÜDÜRLÜĞÜ
ERDOĞAN ÇALI SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
RAMAZAN GÜLLEK TEİAŞ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ARİF GÜL TSE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ALİ ÖZDİL DSİ 252. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM HAKKI EĞİLMEZ EÜAŞ 18 MART ÇAN TERMİK SANTRAL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
NURSEN KORKMAZ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
İSMET ÖZKAN TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
ABDULKADİR KARABACAK TKİ ÇAN LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ABDULLAH KOÇAK MSB ANT NATO POL İŞL. MÜD.

AD SOYAD KURUM TELEFON
AYHAN KALE DSİ 52. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
TUNCAY KARAYEL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
BÜNYAMİN KARACAÖREN DSİ 54. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET SALİH KOÇ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA ÜÇOK TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ZAKİR KOÇ EÜAŞ OBRUK HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
MEMET DEMİRKAN TKİ DODURGA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MÜMTAZ ISPARTALI DSİ 212. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
BİLAL TEKİN DSİ 212. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SELİM ERKOÇ KOSGEB DENİZLİ MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET HİRAOĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
METİN YAĞCIOĞLU TEDAŞ MENDERES BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
OĞUZHAN RAGIP SARIŞEN TEİAŞ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
BURHAN UTANÇ TEİAŞ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
DOĞAN METİN TSE BELGELENDİRME MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
İLYAS DEMİR ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEYBAN KARACA KAYA DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET TAHİR OLAM EÜAŞ DİCLE VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
NURETTİN DALKILIÇ EÜAŞ KARAKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET CANPOLAT KOSGEB DİYARBAKIR MÜDÜRLÜĞÜ
SÜLEYMAN YOLDAŞ MTA GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ERSİN YAŞA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
YEŞİM BAKAÇ MSB ANT NATO POL İŞL. MÜD.
İLHAN BUDAK TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
ABDURRAHMAN DAYAN TEDAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
FUNDA USLU DSİ 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
CAN EKER TEİAŞ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
HASAN CEVİZCİ DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA SARMAN DSİ 91. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
AHMET ERCAN DSİ SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
NİHAT ÜSTÜN EÜAŞ KEBAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
FARUK CANBOLAT KOSGEB ELAZIĞ MÜDÜRLÜĞÜ
NECATİ DÜNDAR MSB ANT NATOPOL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
NEVİN SAVAŞ YILDIRIM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
FATİH CANPOLAT TEİAŞ 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
SADIK GENÇDAL TEİAŞ G.D.A. KEBAN YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
HÜSEYİN ERTÜRK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
RAMAZAN İNCE TEDAŞ 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
AYDIN YALÇIN DSİ 82. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
OĞUZ AKPINAR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
BÜLENT GÜLER TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
RAHMİ AKKOYUN MSB ANT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
AMMAR BULUT ŞEKER İMALAT BİRİMİ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MUSTAFA ÖZBAY ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
HİKMET ACAR DSİ 7.SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ÇETİN KAYA DSİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
NAİM KAYMAK DSİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
UĞUR PİŞKEN DSİ 81. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA KÜÇÜKLER SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUTLU PİRİNÇCİ TURHAN TEİAŞ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
TURGAY YARAR DSİ. 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
FADİME ZENGİN DSİ. 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
SADULLAH MANASTIR DSİ MAKİNE İKMAL VE DONATIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ERAY HARMAN DSİ 31. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
YALÇIN SAKARYA ETİ MADEN KIRKA BOR İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
TAMER YİĞİT ETİ MADEN KIRKA BOR İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ
ERGÜN GÖK ETİ MADEN KIRKA BOR İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ
SERDAR İMRE EÜAŞ GÖKÇEKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
SEVCAN KURT MSB ANT NATO POL BATI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
RIZA PATIR TÜRKŞEKER MAKİNE FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ABDULLAH SERCAN DOĞAN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
HAYRİYE TUBA POLAT DSİ 202. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET ZÜLFÜ YÜCEL EÜAŞ KARKAMIŞ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
BEKİR POLAT KOSGEB GAZİANTEP MÜDÜRLÜĞÜ
REŞİT GÖKOĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
HAMİT KARADEMİR TEİAŞ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
EBUBEKİR YILANCI TSE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
GÖKMEN AZDER DSİ 226. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
HÜSEYİN MUHARREM AKSU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT ALP TİREBOLU ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
İHSAN YİĞİT DSİ 223. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
HÜSEYİN SELVİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
NACİ AKDOĞAN DSİ 174. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MEMET YÜKSEL DSİ 63. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SALİH MERCAN KOSGEB HATAY MÜDÜRLÜĞÜ
LEVENT KURT SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
ERGİN ÖZMEN TEİAŞ ERZİN TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
FIRAT AKDAĞ TEİAŞ İSKENDERUN İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
ZAFER KOÇ MSB ANT İSKENDERUN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ TF-1 TANK ÇİFTLİĞİ

AD SOYAD KURUM TELEFON
FERHAT VARKAN DSİ 242. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
EŞREF EMRE TIĞLI DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAŞTEMSİLCİ
HARUN KAYA DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
OSMAN EMRE DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNE İMALAT DONATIM ŞUBE MÜD.
HÜSEYİN YURDUSEVİMLİ DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ EMLAK KAMULAŞTIRMA ŞUBE MÜD.
MUHAMMET KÖKMEN DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 181. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ-YERALTISULARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
BÜNYAMİN AYDIN KOSGEB ISPARTA MÜDÜRLÜĞÜ
SEMİH ALTUNCU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
AYDOĞAN KORKMAZ TEİAŞ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
SENCER TELCİ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ERTAN YILDIRIM DSİ 14.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANA BİNA
BİLAL TOSUN DSİ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ EK BİNA
SÖNMEZ ZORLU EÜAŞ İSTANBUL DOĞALGAZ SANTRALLARI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (A)
MEHMET GÖLGÜL EÜAŞ İSTANBUL DOĞALGAZ SANTRALLARI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (B)
MUSTAFA DEMİREL EÜAŞ KUMBURGAZ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
HÜSEYİN FATİH SÖĞÜT TEİAŞ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT AKSOY TEİAŞ İKİTELLİ İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
YAVUZ AKDENİZ TEİAŞ 4.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZKAN ÜLKER TEİAŞ TEPEÖREN İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
AYSUN KILIÇARSLAN TENMAK ÇEKMECE NÜKLEER ARAŞTIRMA VE EĞİTİM MERKEZİ
ÖZAY CEBECİ KOSGEB İSTANBUL İMES MÜDÜRLÜĞÜ
MUHAMMET EMRE YILMAZ KOSGEB HALİÇ MÜDÜRLÜĞÜ
GÜLSEMİN GENÇ KOSGEB İSTANBUL AVCILAR MUHASEBE MÜDÜRLÜĞÜ
BİRGÜL YILMAZ KOSGEB İSTANBUL İKİTELLİ MÜDÜRLÜĞÜ
ERKAN GÜNEŞ TEDAŞ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
VURAL TAN TEDAŞ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
RIDVAN ÇİÇEK TEDAŞ ULUSLARARASI EĞİTİM VE SERTİFİKASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
SEMRA ELBİZİM MSB AKARYAKIT İKMAL VE NATO POL İSTANBUL TESİSLERİ KADIN KOMİSYONU BAŞKANI
MUHAMMET BAŞARAN TSE İSTANBUL ANADOLU YAKASI İTHALAT MÜDÜRLÜĞÜ ÇATALCA
MUSTAFA KARNABAT SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ İKİTELLİ
ADEM OK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ DUDULLU
ŞİNASİ KILIÇ TEİAŞ TRAKYA YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MURAT KOÇERİ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ALPER ÖZSOY DSİ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAŞ TEMSİLCİ
ŞULE KANDEMİR DSİ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
İSHAK YAKICI EAÜŞ ALİAĞA TERMİK SANTRAL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZGÜR ŞAHİN MSB AKARYAKIT İKMAL VE NATO POL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ATİLLA GENCER MSB AKARYAKIT İKMAL VE NATO POL TF-37 TANK ÇİFTLİĞİ
MAŞİTE MELEK KAYA KOSGEB İZMİR MÜDÜRLÜĞÜ
CENK KARAÇANTA MTA EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
FEVZİ TİRYAKİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
NEVZAT UTKAN ALP TEİAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
BAHATTİN AS TEİAŞ ALİAĞA İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
EROL SAZAK TEİAŞ BATI ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
HAKAN DENİZ FERHATOĞLU TEİAŞ IŞIKLI TRAFO MERKEZİ

AD SOYAD KURUM TELEFON
CUMA ALİ İNCELER DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
MÜSLÜM POLAT DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET ALİ ÖZKAN DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA BAKİ DSİ 204. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
HAYRİ ŞAHAN DSİ 201. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MUHAMMET DERNEK EÜAŞ AFŞİN-ELBİSTAN A TERM.SANT.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ
ERDOĞAN KÜÇÜK EÜAŞ AFŞİN-ELBİSTAN B TERM.SANT.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ
ABDULLAH YILDIZ EÜAŞ AFŞİN-ELBİSTAN LİNY.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ
ABDULVAHAP FIRAT TKİ AFŞİN ELBİSTAN LİN. İŞL. MÜD.
ÇAĞRI AYDIN GÜRÜNLÜ KOSGEB KAHRAMANMARAŞ MÜDÜRLÜĞÜ
YUSUF GÖZLÜKLÜ MSB ANT NATO POL İB-4 PAZARCIK POMPA İSTASYONU
NACİYE OLCAY HELVACI SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
KAMİL PEHLİVAN TEİAŞ AFŞİN-ELBİSTAN BAŞMÜHENDİSLİĞİ TRAFO MERKEZİ
MUSTAFA MERT TEİAŞ AFŞİN-ELBİSTAN BAŞMÜHENDİSLİĞİ
AHMET AZINARIĞ TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞAKİR NACİ AÇIKGÖZ TEDAŞ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
FEYZANUR ARSLAN EÜAŞ SIR HES İŞLETME MÜDÜR YARDIMCILIĞI

AD SOYAD KURUM TELEFON
NİHAT ALPER KOSGEB KARABÜK MÜDÜRLÜĞÜ
YAVUZ AYDOĞAN DSİ 234. ŞUBE  MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ŞENNUR ASLANDAĞ DSİ 42. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
BÜLENT KILINÇ EÜAŞ ERMENEK HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ERHAN YAKICI KOSGEB KARAMAN MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA İNCE SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
FAHRETTİN ÖZMEN TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
CESİM GÜVEN DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ENDER CİHAN TEMUR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
SOYSAL ŞAHBAZOĞLU TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
HAKKI EMİROĞLU DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MÜRÜVVET EĞLENCEOĞLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
FATİH KARAKURT TEİAŞ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAŞTEMSİLCİ
FATİH ASLAN TEİAŞ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
HASAN ERGÜN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
EDA ESRA KALALI ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ABDULKERİM YUSUF DİRİCAN DSİ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAŞ TEMSİLCİ
FAHRETTİN HÜROĞLU DSİ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ERCÜMEND SOYUGÜZEL DSİ 121. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ASLI ERDOĞAN DSİ 12. BÖLGE Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü
HAMDİ BERAT YILMAZ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
BASRİ ATALAY TEDAŞ KAYSERİ KORDİNATÖRLÜĞÜ
ŞUAYİP TURGUT TEİAŞ 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAŞTEMSİLCİ
YAŞAR CUMA KILIÇ TEİAŞ 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET DEMİREL MSB ANT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT YILMAZ TSE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
RAŞİT ÇELİK DSİ İNŞAAT VE KONTROL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
EYÜPCAN TORUNLU DSİ 56. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ERKAN ARAS SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MEHMET AR DSİ 112. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU DSİ 11-9 SONDAJ MÜDÜRLÜĞÜ
TUNCAY TOPÇU SANAYİ TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
BİLGİN TOPUZ TEİAŞ BABAESKİ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ESRA FATOŞ DEMİRKAN DSİ 122. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
KADİR ŞAHİN EÜAŞ HİRFANLI VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
SEDAT ÖZCAN EÜAŞ KAPULUKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
HALİT KÜÇÜK EÜAŞ KESİKKÖPRÜ HES İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ
YUSUF ASLAN KOSGEB KIRŞEHİR MÜDÜRLÜĞÜ
HİCRAN SEÇEN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MUHAMMET FATİH SEMİZ DSİ 15. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İRFAN SÜLÜ KOSGEB KOCAELİ MÜDÜRLÜĞÜ
AZİZ SARI MTA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ÇETİN AYGÜN TSE MARMARA BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ
NİMET KÜÇÜKŞAHİN KAYA TSE GEBZE KALİTE KAMPÜSÜ
CEMAL DEMİREL MSB ANT NATO POL TF-17 TANK ÇİFTLİĞİ
ENSER AKTAŞ MSB ANT NATO POL TF-18 TANK ÇİFTLİĞİ
BİLAL EKSEN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
TUĞÇE YILMAZ DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
YILDIRIM AKOĞLU DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
AYŞEGÜL YETİŞ DSİ 43. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
FIRAT ŞİMŞEK DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ÇUMRA KOS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA TIKANSAK TSE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ
ERDEM YILDIRIM MTA ORTA ANADOLU 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MUHAMMET ZAHİT AFACAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
TARKAN BULUT TEDAŞ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MESUT ERKAN TEİAŞ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
YUSUF BOZKIR TKİ ILGIN KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ
DAVUT YAVUZ TÜRKŞEKER EREĞLİ ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ERCAN GÖKTEN TÜRKŞEKER ILGIN ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MEHMET YILDIZ DSİ 34. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ERDEM KARAKAYA ETİ MADEN EMET BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ BAŞTEMSİLCİ
ALİ BEKTAŞ ETİ MADEN EMET BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT AKKAYA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
AHMET SARAÇ TEİAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ERSİN DEMİRKAN TEİAŞ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
EMRE DURAN TKİ GARP LİNYİT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ BAŞTEMSİLCİ
SELMA BOZDOĞAN TKİ GARP LİNYİT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
HACI GÜL DSİ 92. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
TUBA TOSİK KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
ÖMER USTAOĞLU MTA ORTA ANADOLU 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
AHMET ÖZERHAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET AYTİMUR TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
FUAT GÜVEN TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İRFAN ADIGÜZEL MSB ANT DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MEHMET KAMİL AKDOĞAN DSİ 22. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
METİN SAKAN EÜAŞ DEMİRKÖPRÜ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
HASAN ERTAŞ EÜAŞ SEAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
YAVUZ KAĞAN ŞENTÜRK KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
HARUN GÜNGÖR TEİAŞ MANİSA GRUP BAŞMÜHENDİSLİĞİ
ARZU HÜLYA DAVUTLU TEİAŞ SOMA ELEKT.TEKN.GEL.VE EĞİTİM TES.İŞLETMEMÜDÜRLÜĞÜ
HÜSEYİN BİNGÖL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
HAKAN ERCAN MSB ANT NATO POL TF-13 TANK ÇİFTLİĞİ
HALİL SÜMER TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜES.MÜDÜRLÜĞÜ BAŞTEMSİLCİ
AZMİ ÇEŞMESİ TKİ EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜES.MÜDÜRLÜĞÜ
FATİH KUTAY TSE TEMSİLCİLİĞİ

AD SOYAD KURUM TELEFON
M.MUTİ ER DSİ 102. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MUHAMMET ALİ SOYLU DSİ 16. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
DAVUT ŞAHİN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
YÜKSEL KAYA TEİAŞ TRAFO MERKEZİ BAŞMÜHENDİSLİĞİ
MUTTALİP ÖNALAN EÜAŞ ILISI HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ALİ TAŞ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
HASAN ŞAHİN DSİ 62. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
AKAY TEKİN DSİ 67. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET ÜTÜK EÜAŞ GEZENDE HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
KADER GÜCÜK EÜAŞ TAŞUCU DENİZKENT EĞİTİM TESİSLERİ
BAYRAM YILMAZ KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
İDRİS TOY TSE İTHALAT MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
CAN HAKAN GÖKDAĞOĞLU DSİ 213. ŞUBE MÜDÜRÜLÜĞÜ
SELİM GÖKÇEN DSİ FETHİYE İŞLETME BAKIM BAŞMÜHENDİSLİĞİ
BÜLENT YAVUZ TEİAŞ İLETİM ŞEBEKELERİ İŞLETME VE BAKIM
CEVDET TURGUT EÜAŞ MİLAS TAKİP VE KOORDİNASYON ŞEFLİĞİ
BERKAY ÇETİN ORAL KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
ORHAN YALÇIN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
HAŞİM ASYA DSİ 172. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
HAKAN AĞKAYA EÜAŞ ALPASLAN-1 HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
SABRİ ARSLAN KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET ŞAH ARSLAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
NEVZAT GÜLTEKİN DSİ 172. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNE ŞEFLİĞİ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MUHAMMED SAMET YOZKATLI KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
ERDAL SELVİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
NİHAT BUDAK TEİAŞ TRAFO MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
FETİ CANTEMUR DSİ 45. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
YALÇIN KEMER TEİAŞ BOR TRAFO MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ
ERKAN GÜL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
EBRU AFAN DSİ 75. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
FATİH KARAAĞAÇ KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
YILMAZ CESUR TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA EKİNCİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MEHMET HANİFİ AYGÜN DSİ A.C.O. SULAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MEVLÜT TÜRKMENOĞLU EÜAŞ ASLANTAŞ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
REMZİ POLATOĞLU EÜAŞ BERKE HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
MÜRCAN KIZILYAPRAK KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKER TEKİN ÇELİK SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
OSMAN ERDEM DSİ 64. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
FEVZİ KAZDAL ÇAYKUR 100. YIL ÇAY PAKETLEME FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SAADET ÇELİK ÇAYKUR AMBARLIK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT TELLİOĞLU ÇAYKUR ANATAMİR FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İSMAİL AYYILDIZ ÇAYKUR ARDEŞEN ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ARİF ODABAŞ ÇAYKUR AŞIKLAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ABDULKADİR İSLAMOĞLU ÇAYKUR AZAKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
FİLİZ KUŞ ÇAYKUR BÜYÜKKÖY ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
HÜSAMETTİN KAĞANOĞLU ÇAYKUR ÇAMLIHEMŞİN ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
RAMAZAN KILIÇ ÇAYKUR CAMİDAĞI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
DİLEK AKGÖLLÜ ÇAYKUR CUMHURİYET ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
REFİK TÜRÜT ÇAYKUR ÇAY ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ
ÜLKÜ YILMAZ ÇAYKUR ÇAYELİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
YALÇIN ŞAMLI ÇAYKUR ÇİFTLİK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
AKİF ZİREK ÇAYKUR DEREPAZARI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
NERMİN ATAY ÇAYKUR FINDIKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZDEM KARA ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ APK DAİRE BAŞKANLIĞI BAŞ TEMSİLCİ
EMRULLAH YURTLU ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLIĞI (BAŞTEMSİLCİ)
SUNA PARLAK ÇAYKUR GÜNDOĞDU ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İSMAİL PEHLİVAN ÇAYKUR GÜNEYSU ULUCAMİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
BEKİR ULUTAŞ ÇAYKUR HEMŞİN ORGANİK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İSLAM ÇAKIR ÇAYKUR PAZAR TAŞLIDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ATİLLA KOÇ ÇAYKUR İYİDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SADULLAH GÜLAL ÇAYKUR İKİZDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ÜMİT MENGEN ÇAYKUR KALECİK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SERDAR SARIYILMAZ ÇAYKUR KALKANDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
HASAN UZUN ÇAYKUR KENDİRLİ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT BİBER ÇAYKUR MELYAT ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
UĞUR SARIŞAN ÇAYKUR KİRAZLIK ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
HAVVA YAZICI ÇAYKUR MUSADAĞI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET ERBAŞ ÇAYKUR ORTAPAZAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SEVİNÇ GÖKÇELİK ÇARKÇI ÇAYKUR PAZAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA ŞALCIOĞLU ÇAYKUR PAZARKÖY ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
TURGUT HEYBELİ ÇAYKUR RİZE PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
EDANUR MUŞLU SARIKAYA ÇAYKUR SABUNCULAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İSMAİL ŞEREF ÇAYKUR SALARHA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İLKNUR CİVİL ÇAYKUR SELİMİYE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM KÖSE ÇAYKUR TAŞÇILAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SÜLEYMAN KANTAR ÇAYKUR TAŞLIDERE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ZEKİYE BAYRAKTAR KIRIMLIOĞLU ÇAYKUR TERSANE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
NECLA YILDIRIM ÇAYKUR VELİKÖY ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
OSMAN KOSİF ÇAYKUR ZİHNİDERİN ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ERDİNÇ SOLMAZ ÇAYKUR SÜMER ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
GÖKHAN AYÇİÇEK KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA SELİMOĞLU DSİ 224. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MURAT TİLKİ TEİAŞ ÇAYELİ TRAFO MERKEZİ
ERCÜMENT YÜKSEL CİNEL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
ERDİNÇ DEMİR ÇAYKUR IŞIKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
YASİN MEVLÜD DEMİR DSİ 32. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
HÜSEYİN GÖKSU KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
CENGİZ USLU SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MUHAMMET ALİ ATALAR TEİAŞ 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
FATİH PEHLİVAN TEDAŞ 16. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
HALİL YILMAZ ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
KENAN ÇAKMAK DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BAFRA OVASI SULAMA PROJE MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET AYÇELİK DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
OSMAN DİKCİ DSİ MAKİNA İKMAL VE SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
YAVUZ ÇELİK DSİ 71. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ADNAN ALTUN EÜAŞ ALTINKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
HURŞİT SENGİR EÜAŞ HASAN-SUAT UĞURLU HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
OSMAN GÜNEY KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ KEMAL KARA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
AHMET İLYAS ALP TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
ÖZCAN ÖZYURT TEİAŞ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
FERHAT TEMİR TEİAŞ ORTA KARADENİZ YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
İSA YILDIRIM TEİAŞ TESİS KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ
NAMIK ÖZTÜRK TÜRKŞEKER ÇARŞAMBA ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ALİ ALTUNTAŞ TEDAŞ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
SERPİL YÜZER TSE KARADENİZ BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
NACİ ERKOYUNCU DSİ 104. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ÖMER ERKILIÇ KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
İLHAN BARAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
BEŞİR SEVGİLİ TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
HÜLYA İZMİRLİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ZEKERİYA SARITAŞ DSİ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
YILMAZ MERT KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
ÖMER FARUK ÖZKAN MTA 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
AHMET TURAN KARAKAŞ TEDAŞ ÇAMLIBEL EDAŞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ADIGÜZEL ÇETİNKAYA TEİAŞ İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
HALİL ŞAR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
YALÇIN AYATA DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
YILMAZ GERGER DSİ 151. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
RABİA PINAR KÜÇÜKOĞLU DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ARAZİ TOPLULAŞTIRMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MUZAFFER PARMAKSIZ DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ATATÜRK BARAJI İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP DAŞ DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KALİTE KONTROL VE LABORATUVAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM HALİL AKSOY DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MAKİNA İMALAT VE DONT. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İSMAİL ASLIHAN DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SONDAJ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
NEŞET ÇEVİK DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞOS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
ÖMER MODALI DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 
FAHRETTİN KARACAN DSİ VİRANŞEHİR 152. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
HÜSEYİN AKÇİÇEK EÜAŞ ATATÜRK HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM HALİL KAYA EÜAŞ BİRECİK-NİZİP HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
METİN GÜLMEN KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
AHMET ÇELİKBAŞ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
FURKAN KARA TEİAŞ ŞANLIURFA İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
MAHMUT ZENCİRCİ TEİAŞ VİRANŞEHİR İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ÖMER GÜNGÖR KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET NİHAT MANAS SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
DİNDAR AGİTOĞLU TKİ SİLOPİ KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ
TUNCAY BİRLİK TKİ ŞIRNAK BAŞMÜHENDİSLİĞİ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MEHMET CÜRE DSİ 72. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
FAHRİ DİRİM KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
ELVAN SAĞKOL SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
YALÇIN SARIKAYA TEİAŞ İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
ZAFER BAYRAK ÇAYKUR KARACA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
AHMET TANRIVERDİ ÇAYKUR ARAKLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET KUŞDİL ÇAYKUR BÖLÜMLÜ ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ÖMER SANDIKÇI ÇAYKUR ÇAMLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
SERKAN GENÇ ÇAYKUR ESKİPAZAR ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İSMAİL CANEL ÇAYKUR HAYRAT ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA ZENGİN TSE BELGELENDİRME MÜDÜRLÜĞÜ
BEHZAT ÖZTEL ÇAYKUR OF ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
CEMİL YEŞİLDAĞ ÇAYKUR SÜRMENE ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
AYHAN ÖZTÜRK DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET AKİF ERTAŞ DSİ 22. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
KÜRŞAT MAZLUM KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
RIDVAN KÖROĞLU MTA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
BAYRAM PEHLİVAN SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
ABDULLAH ÇİÇEK TEİAŞ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ÇETİN ULUTAŞ TEİAŞ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)

AD SOYAD KURUM TELEFON
ÖZGÜR ARMANERİ KOSGEB MÜDÜRLÜĞÜ
EMRE SURA DSİ 23. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
HÜSEYİN DENİZ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
MEHMET VEFA GÜNDÜZ DSİ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BAŞTEMSİLCİ)
TANJU KATBAY DSİ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ÜMİT AKGÜL MTA DOĞU ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MUHAMMED ZEKİ İNANÇ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET SAİT TUNÇDEMİR TEİAŞ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
İZZET ÇALIŞKAN TÜRKŞEKER ERCİŞ ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
ERCAN GÖKSAL VAN GÖLÜ EDAŞ 

AD SOYAD KURUM TELEFON
YAVUZ UZUN DSİ 123. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
OSMAN SİPAHİ TÜRKŞEKER ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

AD SOYAD KURUM TELEFON
HAYDAR KOŞAR EÜAŞ ÇATALAĞZI TAKİP KOORDİNASYON MÜDÜR YARDIMCILIĞI
MUSTAFA ERSAN AYAN MTA BATI KARADENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET TURAN TTK ARMUTÇUK TİM
RAMAZAN KÜÇÜKKAYA TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI BAŞ TEMSİLCİ
CEMAL TÜRKYILMAZ TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ- İŞLETME DAİRESİ BAŞKANLIĞI
ALİ AKTUNA TTK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ- YÜKSEK GERİLİM İŞLETME MD.
SALİH ŞENYÜZ TTK KARADON TİM-PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ BAŞ TEMSİLCİ
VOLKAN ERTOP TTK KARADON TİM-GELİK İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
ZEKERİYYA KANCA TTK KOZLU TİM- MUHASEBE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MEMİŞ ÖNER TTK ÜZÜLMEZ TİM
ALİ NEZİH YILMAZ SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMET GÜNEY TEİAŞ ÇATALAĞZI İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
BURHAN DEMİRHAN DSİ 232. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ-ZONGULDAK
LOKMAN MUMCU TTK ARAŞTIRMA, PLANLAMA VE KOORDİNASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI